1 / 8
bang&olufsen beovox cx-75 & cx-100
70 €
25.11.2022 00:26

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

prodavam zvucki bang & olafsen
beovox cx-75 1 kutija
beovox cx-100 1 kutija
znaci raspar ama se mnogu identicni vo zvuk zameneti site 8 gumicki na basovi estetski odlicni za ubava cena vredat
vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

sony centar i sateliti pascal serija

0 €

psb alpha intro lr

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам