1 / 12
VW scirocco
5.900 €
30.11.2022 21:40

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Scirocco

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava vw scirocco
- 1.4 TSI
- 2010 god
- 20****km
- Uvoz ch🇨🇭
- Napraveno golem servis vo vw ch🇨🇭
- Novi zimski gumi so al bandasi 205/55 r16
- Dva kluca
- Ch🇨🇭 dok moze da se carine kolata moze da se vide i proba sekoe vreme cena 5900€ poveke info inbox ili 078535580

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078535580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам