1 / 12
Opel Vectra C 2.2 DTi - moze zamena
2.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 08:55

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam ili menuvam:
- Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina
- Registrirana do 11.2023
- Kolata e vo ispravna sostojba, donesena od Shvajcarija, ja vozam vekje 6 godini, chuvana vo garaza…
- Kolata ima pominato 200.000 km realni, so servisna knishka
Od oprema poseduva:
- Klima dvozonska - klimatronik (ladi perfektno);
- Komandi na volan;
- Tempomat;
- Elektrika na site prozori;
- Elektricni retrovizori…
Mozhe zamena za Opel Corsa D 1.3 ili 1.7 cdti, Golf 5 1.9 TDi i sl. (mal gradski avtomobil iskluchivo so 4 vrati, po mozhnost dizel) - ponudete
Tel: 075 742 214
Cena: 2.900 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Spase
Потврден огласувач
075742214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам