1 / 1
Rezervna guma Opel 4*100
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.12.2022 11:17

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Kompatibilna i za :

Opel Astra F
Opel Astra H
Opel Corsa
Opel Corsa B
Opel Corsa C
Opel Corsa D
Opel Corsa E
Opel Meriva (2003-2010)
Opel Vectra A
Opel Vectra B
Opel Tigra

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Desna poluosovina Toyota Corolla 2002-2007

0 МКД

АBS пумпа Opel Tigra

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам