1 / 7
Touran 1.9 TDI
4.300 €
30.12.2022 23:12

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava touran vo odlicna sostojba
Tel:078/322-782

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Иле
Потврден огласувач
078322782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам