1 / 12
Latitude 3450
11.000 МКД
Цената е фиксна
14.02.2023 05:31

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Vo odlicna sostojba.
Samsung evo pro SSD Hynix 8gb ram so Windows 10pro licenciran od Dell i samiot se registrira na net,tastaturata sveti vo dve jacini i baterijata e odlicna koja drzi 2saati i poveke zavisno kako se koristi.Odlicen laptop za ucenje i rabota.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам