1 / 1
Се издава деловен простор во близина на зградата на Општина
1 €
02.02.2023 07:43

Тетово / Тетово

Се издава деловен простор во непосредна близина на
зградата на Општина Тетово.
Деловниот простор е со големина од 135 м2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам