1 / 4
Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo
30 €
24.01.2023 18:18

Тетово / Тетово

Квадратура:

734 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 734m2
▪️ Shirina: 24m
▪️ Dolzina: 31m
▪️ Markica za gradba : Da
▪️ Namena: Stanbeno - Delovna.
_______________
Cena:
➧30€/m2
➧22.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам