1 / 6
Se izdavaat konjopoi
99 МКД
28.01.2023 08:48

Карпош / Скопје

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani.
Cena zavisno od kolicinata i denovi imame so beli i crveni carsavi.
Vo skopje i okolina besplaten transport.
Imame na lager 40 konjopoi

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071368019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам