1 / 8
Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo
70.550 €
23.01.2023 17:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Друго

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 8 i ima 83m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezrija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✔️
▪️ Podrum ✔️
▪️ Parno na peleti
_______________

Cena:
➧70.550€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38 971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам