1 / 8
Mercedes b170 benzin TNG ATEST 2006god
4.250 €
15.01.2023 19:00

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 170

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran
Novi zimski gumi
Klima full oprema
Servis pred 1000km napraven
Perfektna sostojba
Povise inf. 070318110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам