1 / 7
Samsung so lizgac ispraven so polnac
1.200 МКД
25.11.2022 16:19

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Samsung so lizgac ispraven so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам