1 / 2
Fleks brusalka golema
1.800 МКД
25.11.2022 16:54

Струга / Струга

Fleksot e profesionalen germanski proizvod. I si rabotit odlicno, no mu falit Ednata strana od Rackata plastika, mekanizmot za palenje go imat se gledat i na slika.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам