1 / 4
Bormasina Black&Decker, Бормашина
2.900 МКД
25.01.2023 13:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, има и декларација.

Вибрација
500 вати
13 мм
49300 вртежи во минута


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Lego
Потврден огласувач
078294171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам