1 / 12
FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM
2.999 €
26.01.2023 17:00

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NOV UVOZ
REALNI 112 000 KM
SERVISNA KNISKA
PLATENI DAVACKI
ODLIČNA SOSTOJBA
KLIMA
SERVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам