1 / 2
Trpezariska masa so 6 stola
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 17:46

Карпош / Скопје

Trpezariska masa do mehanizam na razvlekuvanje so 6 stola
Od cisto drvo

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
071393027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам