1 / 11
Prodavam seat altea xl neuvezuvana.
6.850 €
Цената не е фиксна
6.990 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 21:03

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph 2010год
Прва регистрација 2011


Опрема : Климатроник, Борд Компјутер, Електрика на прозори и ретровизори, Темпомат, Команди на волан, Трокрак кожен волан, Блутот, Аукс, USB, Паркинг сензори, Завеси за сонце назад, Сензор за дож и др.

Колата е во топ состојба направен е голем сервис и семенето е и сет ламела со вариабилен замаец во овластен сервис пред 2000км. Не е увезувана со реални 180 000. Може да се види во секое време и провери каде сакате
Може и замена за помала кола со ваша доплата

Повеке инфо
Зоран 0038970216661

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
070216661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам