1 / 12
Atv Can Am outlander 650cc Max 2014
8.499 €
05.02.2023 12:30

Кичево

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2014

Модел:

Atv Can Am outlander 650cc Max 2014godina za dva lica

Километри:

10000

Can am Outlander 6502014Max-za dva lica2014
Motorot e so americki dokumenti
Imat orginalni kuferi,makara, novi gumi,hidraulicen volan, komplet servis imat, Samo za seriozni kupuvaci.Za poveke info javete na brojot, 071993867

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xhemo
Потврден огласувач
071993867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам