1 / 2
GoPro HERO+ Action Camera so LCD ekran
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 17:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

8,1-10 Мегапиксели

Марка:

GoPro

GoPro HERO+ Action Camera so LCD ekran Wi-Fi Bluetooth malku koristena
Cena 200 Evra
075 600979

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075600979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам