1 / 5
SCANIA EUR.6/2013 GOD I SCANIJA EUR.6/2014
1 €
10.12.2022 13:00

Свети Николе / Свети Николе

-Scania EUR.6 Ednata e 2013 a drugata 2014
-Registrirani do 01-09-2023 -god
-Avtomatski menuvac
-R 440
-RETARDER 6 stepeni
- So novi gumi
Broj za kontakt ; 078-233- 171 /Vane
Broj za kontakt ; 078-413-645/Nikola

CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078413645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам