1 / 2
Prodavam plasticni kanti za med 30 kg.
100 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 19:30

Автокоманда / Скопје

Prodavam puno polovni zdravi plasticni kanti za med ili druga hrana, 30 kg. H=30 cm.
t. 076 913 947

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам