1 / 1
Prodavam Samaung TV do ramen ekran
1.200 МКД
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 22:59

Куманово / Куманово

Марка:

Samsung

Производ:

LCD

Големина:

51 cm (20 inch)

Se prodava Tv Samsung so ramen ekran cena po dogovor kon na mob 075238081.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076603633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам