iPhone 6s 128gb kako nov
100 €
Цената е фиксна
16.12.2022 13:34

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 6s

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам