1 / 7
NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...
600 МКД
07.01.2023 10:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,lesno se montiraat na bilo kakov mikrofon(moze i obicen)..odlicno zvucat.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам