1 / 4
Honda CBR500R ABS
6.000 €
28.01.2023 09:38

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2019

Модел:

CBR500R ABS

Километри:

10000

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne pagan ,ne grebnat...kako nov, 14000 km pominato

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070689369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам