1 / 6
Se prodava nova Kukja
1 €
22.01.2023 17:47

Кичево

Број на соби:

12

Квадратура:

315 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2014

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Boris Damjanovski br.28

Se prodava nova kukja
Naselba Gorna Gorica, Kicevo
105m² na sprat, vkupno 315m².
Plac 800m²
Celosno legalizirana i privatizirana
Prozori 4 sezonski
Parno na vtor sprat, drva i struja na prv i tret sprat
Patos na prv i vtor sprat, parket na tret sprat
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070328176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам