Investitor za kukja vo centarot na Negotino
1 €
12.01.2023 16:17

Неготино / Неготино

Број на соби:

2,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menuva za pomal stan -garsonjera
072 273 937

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
070295397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам