1 / 1
POVOLNO Kirby Avalir 2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 16:06

Куманово / Куманово

Poradi preselba, se prodava mnogu malku koristen Kirby (iskoristeni se samo 2 kesi).
!!!!! Extra Cena za kes !!!!
Info na 070334849

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Anica
Потврден огласувач
077882323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам