Se izdava soba so kupatilo i kujna naselba Dame Gruev
1 €
03.02.2023 17:37

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

-poseben vlez
-vredi da se vidi

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070902650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам