1 / 4
Hoverboard
8.000 МКД
Цената не е фиксна
30.12.2022 08:05

Охрид / Охрид

Se prodava hoverboard mnogu malce koristen
Ima i bluetooth za povrzuvanje so mobilniot

Категорија: Останато

Се продава од:

.
Потврден огласувач
077993664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам