1 / 4
Hoverboard so bluetooth
8.000 МКД
21.12.2022 09:32

Охрид / Охрид

Se prodava mnogu malce koristen hoverboard so bluetooth
Moze da se povrze i so mobilen telefon

Категорија: Останато

Се продава од:

Passat
Потврден огласувач
78336307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам