1 / 2
Vw Golf 6 1.6d 2010
7.500 €
26.11.2022 10:53

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw golf 6 1
6 dizel 2009 i 2010

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

feti
Потврден огласувач
070823661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам