1 / 2
Bojler Ariston
5.000 МКД
26.11.2022 11:34

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava Bojler Ariston, koj e oblozen so inox odvantre i ne faka krec
Cena 5000den
kontakt 070770699

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Aleksandra Trajkova
Потврден огласувач
070770699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам