1 / 9
BMW E63 630I INDIVIDUAL
11.500 €
03.02.2023 09:58

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

630

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se prodava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
078439966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам