1 / 10
Mercedes-Benz E220d
20.100 €
20.500 €
21.01.2023 15:56

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes-Benz E220d
Donesena od germanija pred 15 dena
Necarineta,moze i carineta po vasa zelba
Sostojba NOVA
Bez zabeleski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
0038971313587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам