1 / 5
Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!
52.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 20:12

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kompleks NABIZI Struga!!!

SE PRODAVA: Nov stan vo gradba 46m2 na 8 mi sprat na Istok vo kompleks NABIZI-Struga!
-Obezbedeno greenje i ladenje so toplinska pumpa,
-Obezbeden podzemen parking!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078390992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам