1 / 5
Samsung BD-P1400
999 МКД
03.02.2023 11:11

Кичево

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба.
HDMI, LAN, 5.1, Coaxial, optical audio. Нема ниакви забелешки во режимот на работа, може да се користи и како CD или DVD и чита други формати (види фотографија).

Оценки и подетални информации на следниот линк:

https://www.bhphotovideo.com/c/product/506599-REG/Samsung_BD_P1400_BD_P1400_Blu_ray_Disc_Player.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам