1 / 6
Hoonigan 29" 9.000 den
8.000 МКД
11.12.2022 13:00

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava mnogu socuvan velosiped.
Max Hoonigan 29" diskovi,amortizeri itn.
Vozen ne poveke od 10 pati.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070-343-611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам