1 / 4
Chicco urban !!
6.000 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 21:33

Битола / Битола

Se prodava kolicka Chicco urban 0-36 komplet so se dodatok za pravenje na korpa 0-6. Kolickata e vo odlucna sostojba bez nikakvo ostetuvanje

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
+38978301353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам