1 / 6
Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392
99 €
03.02.2023 11:10

Кичево

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Цената е за двете компоненти заедно.

Подетални информации на следниот линк:

https://www.hifiengine.com/manual_library/technics/sh-8045.shtml

https://www.hifiengine.com/manual_library/yamaha/kx-w392.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам