1 / 10
Bmw 530 f10 Xd
111 €
28.01.2023 15:23

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw e servisirano vo ovlasten servis proverka po vasa zelba odgovaram samo na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078258766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам