Shitet banese ne Fushe Tophane!!!
По Договор
26.11.2022 14:02

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Cair-Fushe Tophane!


Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. 
Banesa eshte e rregulluar ,posedon dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo,tarase.
Posedon siperfaqe prej 70 m2.
Posedon dokumentacion te pastert.
Informata me te detajume:
071 610 910

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
071610910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам