1 / 1
Хиперекстензија
220 €
250 €
22.01.2023 08:05

Аеродром / Скопје

Продавам професионална справа за хиперекстензија .
Корисничка тежина до 200 кг.
Италијанска Gym Life
Тел 071-212-811

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Фитнес опрема и реквизити
Потврден огласувач
071212811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам