1 / 3
DELOVI ZA VOLVO XC 60 MODEL 2008-2013
1 €
Денес 15:10

Струга / Струга

Prodavam:
Zaštitni ukrasni plastiki za site 4 vrati, -(leva predna-zadna i desna predna-zadna.)

Rocker Panel - plasticni zaštitni pragovi - dvata lev i desen komplet,

Diffusor - zadna ukrasna plastika komplet so maglenki, sto stoi na zaden branik.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
076330700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам