1 / 12
Cadillac Escalade benzin/plin top sostojba
По Договор
27.01.2023 15:27

Битола / Битола

Марка:

Cadillac

Модел:

Escalade

Година:

2012

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

301 kw / 409 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cadillac escalade 6.2
Platinum model so najvisoko nivo na oprema
Benzin/plin so atest
Registriran do 06.07.2023 so zelen karton
Se e ispravno i se funkcionira
Poveke informacii na telefon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cars
Потврден огласувач
070944844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам