1 / 12
Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri
35.900 €
19.01.2023 11:34

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kico
Потврден огласувач
070368508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам