1 / 12
BMW 320i Coupe 12/2009
8.800 €
01.02.2023 23:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!!

➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖
➖165.000 km Registrirano/Servisirano➖
Se na svoe mesto EGR, Katalizatori itn…

➖Potroshna➖
➖Grad 7 do 8L➖
➖Otvoreno i do 5L➖

Od Oprema Poseduva :
✔️Start/Stop
✔️Bord Kompjuter
✔️MP3 Professional
✔️Tempomat
✔️Bi Xenon
✔️Parking Senzori
✔️Napred/Nazad
✔️Senzori za Dozd
✔️Prskalki na Farovi
✔️Priprema za Telefon
✔️Tonirani Stakla
✔️Dva Kluca itn…

Kolata e vo Top Sostojba !!!🔝

✖️Bez Zameni!!!✖️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dennis
Потврден огласувач
076800441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам