1 / 12
Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 11:48

Охрид / Охрид

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai+2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
1.5 Diesel
7 Sedista
2009 god
Navigacija
Panorama
Odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам