1 / 3
Kamera Kameri
3.000 МКД
01.02.2023 12:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Novi Spy wifi kameri , koi moze da gi gledate na mobilniot, bez razlika kade se naogjate.
Ceni zavisni od modelot.

Ne dostavuvam po drugi gradovi
Bez Zameni

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

cams
Потврден огласувач
076990366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам