1 / 10
ZIMSKI GUMI DUNLOP 235 65 R17
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 15:08

Битола / Битола

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

65

Дијаметар:

17

Se prodavaat DUNLOP gumi x4 zimski

Tel. Za kontakt: 075 555 617

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075215337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам